Пропозиції?

Футбол. Уболівальники збірної України вивісили персональний банер для Зозулі

Нападник "Бетіса" і збірної України Роман Зозуля розповів про підтримку уболівальників на матчі проти Сербії у Харкові.

zozulia

"Раніше не міг собі уявити, щоб так зустрічали "дніпрянина" у Харкові, адже матчі "Дніпра" і "Металіста" завжди були мало не до крові.

За останні роки у нашій країні багато що змінилося. Зараз ультрас "Дніпра" і "Металіста" близькі друзі, раніше – непримиренні суперники.

Харкове, учора було дуже тепло на полі від вашої підтримки. Із такими вболівальниками нам по силі будь-який суперник. Вітаю збірну і наших уболівальників з максимальним результатом у цих двох матчах, але головні перемоги у нас попереду", – написав Зозуля.

Сьогодні Зозулі виповнилося 27 років. Крім "Бетіса", Зозуля виступав в УПЛ за "Динамо" і "Дніпро".

У складі збірної України нападник провів 33 матчі, у яких забив 4 голи.

ГАЗЕТА ПО УКРАЇНСЬКИ, 17 листопада

Кравець став співавтором виїзної нічиї

kravets-1

Відбулися матчі 12-го туру Примери. "Гранада" Артема Кравця привезла нічию з Валенсії. Український форвард записав на свій рахунок гольову передачу, при цьому провів на полі 79 хвилин, вийшовши в стартовому складі.

"Бетіс" Романа Зозулі вдома обіграв "Лас-Пальмас", український форвард опинився поза заявкою на матч.

ГАЗЕТА ПО-УКРАЇНСЬКИ, 21 листопада

Нападник збірної України Артем Кравець відкрив благочинний аукціон

Нападник іспанської «Гранади» та національної збірної України Артем Кравець вирішив зайнятися благочинністю.

kravets-2

27-річний футболіст разом зі своєю дружиною Анною відкрив благочинний аукціон, першим лотом якого стала футболка нападника «Атлетіко» Фернандо Торреса.

torres

Початкова вартість футболки становить 10 тисяч гривень, а виручені кошти від її продажу будуть спрямовані на купівлю обладнання для районного пологового будинку у Львівський області, пише football24.ua.

«Переможцю я обіцяю особисту зустріч, а також свою футболку», – написав Артем Кравець у Інстаграм.

ZIK, 22 листопада

У Бойка з'явилися шанси вийти в основі Малаги після травми Камені

Український голкіпер Малаги Денис Бойко у найближчому матчі чемпіонату може дебютувати в основному складі іспанського клубу.

Таку інформацію подає La Voz de Galicia.

Основний воротар Малаги Карлос Камені у матчі проти Барселони (0:0) отримав ушкодження, і його участь у поєдинку з Депортиво – під питанням.

Таким чином, Бойко може вийти у стартовому складі команди, передає 1927.kiev.ua.

Матч Малага – Депортиво відбудеться у суботу, 26 листопада, о 14:00 за київським часом.

Нагадаємо, була інформація, що Малага планує достроково повернути Бойка у Бешикташ.

CHAMPION, 22 листопада

Замість Срни Барселона підпише гравця Мілана?

Правий півзахисник Мілана Маттіа Де Шильо викликає інтерес у каталонської Барселони.

Про це повідомляє sportarena з посиланням на Mundo Deportivo.

За інформацією джерела, в минулі вихідні спортивний директор Барселони Роберт Фернандес відвідав міланське дербі між Міланом та Інтером (2:2) з метою проглянути в грі Де Шильо.

Представник Барселони залишився задоволений побаченим і, як очікується, в січні каталонці постараються домовитися з Міланом про перехід талановитого футболіста.

У 24-річного Де Шильо блаугранас бачать відмінні перспективи. Крім того, залучає в італійцеві іспанський клуб і його універсальність – Де Шильо здатний також зіграти і на лівому фланзі.

Раніше повідомлялося, що Срна домовився з Барселоною про контракт на 1,5 року і чекає офіційної пропозиції.

CHAMPION, 23 листопада

Баскетбол. Крацов допоміг Валенсії перемогти в Єврокубку

Український центровий В'ячеслав Кравцов взяв участь в поєдинку 6-го туру групового раунду Єврокубка проти німецького Ульма.

kravtsov

Команда українця перемогла на виїзді з рахунком 86:60, а центровий в цьому матчі відіграв 20 хвилин.

За відведений ігровий час Кравцов записав в актив 20 очок (5/5 двоочкових, 2/5 штрафних), зробив 9 підбирань (5 в атаці), 2 передачі, 1 перехоплення та 2 блок-шота при 4 втратах і 3 фолах.

За підсумками 5 матчів, зіграних Валенсією в Єврокубку, команда українського баскетболіста очолює групу D, маючи в активі 4 перемоги, пише XSPORT.

Раніше повідомлялося, що Кравцов дебютував за Валенсію, Фесенко допоміг Авеліно вкотре виграти

CHAMPION, 17 листопада

23 очок Кравцова не вистачило Валенсії для перемоги. Інші результати українців у Європі

Команди українських легіонерів зіграли чергові матчі національного чемпіонату Іспанії. Про це інформує Федерація баскетболу України

9-й тур

Ховентуд – Валенсія – 86:84 (23:23 21:21 23:16 19:24)
В’ячеслав Кравцов набрав у складі гостей 23 очки за 28 хвилин, зробив 7 підбирань, 1 передачу, 2 блок-шоти.

Андорра – Обрадойро – 91:87 (21:18 24:16 20:24 26:29)
Артем Пустовий набрав у складі гостей 2 очки за 9 хвилин, зробив 2 підбирання, 1 блок-шот.