Пропозиції?

Нападник збірної України втратив місце у стартовому складі іспанського клубу

Український нападник Артем Кравець у матчі між ‘Вільярреалом’ і ‘Гранадою’ вийшов на заміну на 74-й хвилині.

У матчі 20-го туру між ‘Вільярреалом’ і ‘Гранадою’ Лукас Алькарас вирішив залишити Артема поза стартовим складом. Проте атакуюча гра команди в контексті невдалого рахунку змусила наставника проводити заміни, націлені на атаку. Допомогти своїй команді нападнику сьогодні не вдалося. У підсумку ‘Гранада’ поступилася з рахунком 0:2.

Українець провів відведений йому час досить жваво, активно пресингуючи суперників і непогано відкриваючись на перспективних позиціях. Кравець відзначився одним ударом, в результаті якого м’яч влучив у штангу воріт Асенхо.

Сьогоднішня поява на полі стала для Кравця вісімнадцятою у поточному сезоні чемпіонату Іспанії. В активі українця як і раніше п’ять голів і дві результативні передачі, що є найкращим показником у команді.

‘Вільярреал’ – ‘Гранада’ – 2:0

Голи: Соріано (42), Гонсалес (73)

CHAMPION, 27 січня

Україна зіграла внічию з діючим чемпіоном Європи з футзалу

Сьогодні, 28 січня, збірна України з футзалу у Києві зіграла перший товариський матч проти Іспанії.

Останні хвилини зустрічі українська команда провела в меншості після вилучення Володимира Разуванова, але змогла відстояти нічию (1:1).

Другий матч відбудеться завтра, 29 січня. Початок о 15.00.

Іспанці – діючі чемпіони Європи. Вони вигравали європейський титул 7 разів. Двічі Іспанія перемагала на чемпіонаті світу.

Україна – Іспанія – 1:1 (1:1)

Голи: Микола Білоцерківець, 11 – Хоселіто Фернандес, 13

Вилучення: Володимир Разуванов, 38 хв

На 38-й хвилині Рафа Усін не забив пенальті (воротар)